Szanowny panie Generale,melduję że wykonałem cyfrowy rozkaz!

                                                         Procesory 
Procesor to Cyfrowe Centrum Dowodzenia Komputera.Przetwarza zaprogramowane instrukcje(CPU)Central Processing Unit.Zadziwiające,takie małe urządzenie zawiaduje pracą całego dużo większego od siebie komputera.Logiczne i arytmetyczne działanie spoczywa na jego cyfrowych barkach. Błyskawiczne impulsy płynące jak rybki w akwarium. Cyfrowa neuronowa sieć elektryczna oplatająca cały komputer.

Korzystam z Knowledge IBM Center które opisuje kilka procesorów.Między innymi procesory dedykowane,współużytkowane,procesory wirtualne.Procesory dedykowane są całymi procesorami przypisanymi do pojedynczej partycji logicznej.Każda partycja logiczna ma przynajmniej jeden profil partycji.Profil partycji jest rekordem na konsoli HMC która określa konfigurację partycji logicznej.Partycja zdecydowanie zmobilizowała Mnie do dalszych poszukiwań w necie...czyli Partycja to pojęcie techniczne komputera,obszar gdzie lokują się dane przez  dłuższy czas!Momentalnie wyskoczyło określenie Pamięć Masowa....palcem w klawiaturę i przenoszę się w wirtualną bibliotekę...https://www.ibm.com/support/knowledgecenter/pl/POWER7/p7hat/iphatdedproc.htm  
                                                                             

Dobór procesora zależy od sprzętu na jakim pracujemy. Czy jest to komputer stacjonarny czy laptop..Mamy kilka dobrych firm sprzedających procesory np. Intel.Obecnie pracuje na Intel Core i3 jeszcze przez jakiś czas podziała aż do momentu kiedy po wciśnięciu przycisku nie zobaczę charakterystycznego loga firmy komputerowej..Montując oprogramowanie dobrze wiedzieć jaki mamy procesor bo może się nie zainstalować..https://sbiznes.eu/wsparcie.html Dobrze skorzystać z pomocy Informatyka przez specjalny program pomocy zdalnej!Jeśli w systemie operacyjnym na jakim działamy są liczne błędy wymaga wcześniej naprawy..https://sbizneseu-my.sharepoint.com/:w:/r/personal/mp_sbiznes_eu/_layouts/15/WopiFrame.aspx?docid=06631a0f28d524ca78cd62a37a5307711&authkey=AcvqPRTTAETYUuphbbJ4DuE&action=view  Ceny są różne również takie które przyprawiają o zawrót głowy!jednak informatyka kosztuje jeśli chcemy mieć dobry program lub też komputer na jakim pracujemy! łącznie z ubezpieczeniem obejmującym gwarancję!Fachową wiedzę można uzyskać na specjalistycznych kursach bądź czytając branżowe artykuły...źródeł mamy wiele!

Komentarze

Popularne posty